Hoşgeldiniz Bugün 09 23 2017
#

Nice Yana Kayar Kapı Motoru kramayer dişlisi

#
ada

Nice Yana Kayar Kapı Motoru kramayer dişlisi

Sert plastikten imal edilerek bahçe kapısı otomasyonları için aksesuar seçenekleri arasında bulunan Nice kramayer dişli en uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Yana kayar kapı otomasyonlarında dairesel hareketin doğrusal harekete çevrilmesi ve kullanımda konfor sağlaması için tercih edilen aksesuar modeli düz bir yüzeye açılan dişlerle dişlinin hareketini tek yönde ilerleme kaydetmesini sağlamaktadır. Farklı seçenekleriyle kullanım yeri ve çalışma şartlarına bağlı olarak farklı malzemelerin de kullanılabildiği kramayer dişli modelleri farklı metre uzunluğundaki seçenekleriyle ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlamaktadır. Paket halinde de satışa sunulabilen ürün galvanize çelikten de imal edilebilmektedir.

Tüm yana kayar kapı mekanizmalarına entegre yapısında kolaylıkla monte edilebilen aksesuar modeli kolay ve pratik kullanım imkanını beraberinde getirerek kapı otomasyonlarında maksimum memnuniyet duymanıza imkan tanımaktadır. Hareketin tek yönde oluşmasını sağlayan Nice kramayer dişli yana kayar tüm kapı otomasyonları ve bu otomasyonlara uygun motor modellerinde kullanılabilmektedir.

Geniş bir kullanım alanında ihtiyaçlarınıza uygun olarak Nice garantisinde aksesuar seçenekleri arasında siparişlerinizi vereceğiniz aksesuar ile rahatlığı ve konforlu kullanımı bir arada bulabilirsiniz. Yağlama gereksinimi duymadan kullanıma imkan tanıyan Nice kramayer dişli yüksek yük boyutlarında olmayan ortamlar için her türlü kapı otomasyonlarında tercih edilebilmektedir. Bahçe kapısının hareket kabiliyetini üst düzey bir işlevsellikte yürütmesi adına tercih edilecek olan kramayer dişli sorunsuz kullanımlarınıza dayanım gösterecek sağlamlığı ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak.

Nice Yana Kayar Kapı Motoru kramayer dişlisi

Yay ve otomasyon sistemlerinde olduğu kadar aksesuar seçeneklerinde de geniş bir ürün yelpazesinde müşteri ihtiyaçlarına hitap eden alternatifler bulunmaktadır. Plastik veya gelvaniz çelik malzemeden bulabileceğiniz modelleriyle sizler de gerek kullanım konforu sağlamak gerekse yedek parça imkanından faydalanmak amacıyla kramayer dişli siparişlerinizi Nice güvencesinde bir kalite ile verebilirsiniz.

Nice Yana Kayar Kapı Motoru kramayer dişlisi

Benzer Yazılar
25 Mayıs 2017

Nice Türkiye

DAHA FAZLA
Yorum Yap